My jsme
Bloom Robbins

Na úplném začátku Bloom Robbins stál mladý pár ze Slovenska. Jejich cesta začala v roce 2015, kdy začal vývoj prvního produktu pro jejich tehdejší značku Bloom Hair, dítě Bloom Robbinsu. Do dnešního dne se jim podařilo nejen stát se nejpopulárnějším výživovým produktem na vlasy na Slovensku a v Čechách, ale také expandovat do 5 zemí v Evropě a do USA.

Více o našem příběhu

ZAČALO TO VLASY, které milujeme oba

„I pro ty naše jsme vždy chtěli jen to nejlepší. Náš první produkt jsme vytvořili pro lidi, pro které vlasy nejsou jen vlasy, ale jsou nedílnou součástí jejich jedinečné osobnosti a způsobu sebevyjádření.

Neboť přesně tak to cítíme.

Znáte to, s krásnými vlasy se svět dobývá snáze.

Za poslední léta jsme si však uvědomili, že chceme vytvářet úžasné produkty, které by pomohly co nejvíce ženám na celém světě vzkvétat do maximální krásy. Aby se i díky našim produktům ženy cítily více sebevědomě a sexy. Krásné a plné života.

A proto dnešní Bloom Robbins už není jen o vlasech. Je o krásné pokožce, zdravém spánku, imunitě či trávení, protože věříme, že opravdová krása září zevnitř.

Věříme, že každá žena si zaslouží zářit.”

Adam a Zuzana Cvik - zakladatelé značky Bloom Robbins

Podívej se jak jsme rostli

naše velké milníky
 • 2023

  2023

  Bloom Hair se změnil na Bloom Robbins

  Už to nebude jen o vlasech. Věříme, že opravdová krása září zevnitř a právě proto bude i o krásné pokožce, lepším spánku, imunitě a trávení.
  2023

  Nové Produkty

  Do roku 2023 jsme vstoupili jako silný hráč s výživovými doplňky. Začni si užívat svoji denní dávku vitamínů v hravé gumíkové formě. Znáš už všechny naše nové best-sellery?
 • 2023

  Bloom Robbins v televizi

  Wow! Od března 2023 máš možnost vidět svůj oblíbený beauty brand už iv televizi. Pokud jsi naši reklamu už viděla, jsme zvědaví jak se ti líbila.
 • 2022

  2022

  Příprava nové éry

  Nemožné se stalo skutečností. Z Bloom Hair - milovaného brandu, který postupem času kromě Zuzky a Adama začalo tvořit dalších 20 lidí, se stává něco nového. A my tě vítáme v éře Bloom Robbins, na kterou jsme se připravovali během celého roku 2022.
  2022

  Ovocná chuť

  Neustálá touha zlepšovat naše produkty vedla k vylepšení vzhledu a chutě našich gumíků. Pro ještě vyjímečnější chuť jsme začali používat výhradně přírodní barviva a dochucovadla. Za ovocnou chutí našich gumíků se tak skrývá opravdové ovoce.
 • 2022

  Ocenili nás i v zahraničí

  Naše slavné jednorožcové gumíky na vlasy vyhrály prestižní beauty ocenění.
  2022

  Bojujeme za silnější a sebevědomější ženy

  Ztráta vlasů pro ženy, které překonaly rakovinu je velký zásah do jejich sebevědomí a ženskosti. Právě proto jsme se rozhodli pravidelně zásobovat našimi produkty neziskovou organizaci Amazonky, která tyto ženy sdružuje. Během října jsme pro Amazonky udělali sbírku, ve které se nám podařilo vysbírat 1900 €. S WomanUp každý měsíc pořádáme Bootcamp dopomáhající ženám ke vzdělání a jejich seberozvoji.
 • 2022

  Více než 500 prodejen

  Už nejsme jen online. Najít nás můžeš na pultech drogerií TETA a ve stovkách lékáren po celém Slovensku.
  2022

  ELLEphoria a FOR BEAUTY

  Záleží nám na tom poznávat vás, naše zákaznice osobně. Právě proto se účastníme beauty festivalů, stejně jako veletrhů na Slovensku a v Česku.
 • 2021

  2021

  Vítej Bloom Hair for new mommies

  Těhotenství přináší v životě ženy různé změny. Neměli by si ho však odnést vlasy! Nad tímto poselstvím se intenzivně zamýšlela Zuzka právě během svého těhotenství. A právě proto vznikly gumíky, které dodávají to nejlepší pro zdravé a krásné vlasy i těhotným a kojícím maminkám.
  2021

  Vývoj nových produktů

  Rozhodli jsme se, že nechceme zůstat jen u vlasů. Chceme, aby se ženy cítily sebevědomé a silné v celém svém těle. Právě proto jsme tvrdě pracovali, a začali jsme vývoj nových produktů, které ti postupně představíme. Důraz na TOP složení je v naší DNA.
 • 2021

  Expandujeme na nové trhy

  A tak jsme rostli dál... V roce 2021 se nám podařilo otevřít polský a maďarský trh. O rok později také slovinský, rumunský či německý. Momentálně však v rámci našeho EU storu fungujeme a balíčky doručujeme po celé Evropě.
  2021

  Posilujeme tým

  Sice jsme značku založili jako náš společný projekt, pochopili jsme, že potřebujeme růst a rozšiřovat náš hvězdný tým. Právě proto jsme se ze 2 zakládajících lidí poměrně rychle rozrostli na 12. A jedeme dál!
 • 2020

  2020

  OBSAZENÍ slovenského a českého trhu

  Do dnešního dne jsme jedničkou v prodeji vlasových vitamínů v těchto dvou zemích a miluje nás nejen množství známých tváří, ale hlavně vás – našich jedinečných zákaznic!
 • 2019

  2019

  Vstup na česko-slovenský trh

  Teprve v roce 2019, 2 roky po zahájení prodeje v Americe, se Bloom Hair dostává i na Slovensko-český trh..
 • 2018

  2018

  Vývoj gumídků Healthy Hair by Bloom Hair

  Jelikož ne každé ženě vyhovuje tobolková forma užívání vitamínů, zamysleli se nad tím, jak tuto medicínskou část odstranit. Přišli jsme s myšlenkou vytvořit doplněk stravy, stále s nadupaným složením, avšak v chutné gumídkové formě, která bude představovat hravou cestu užívání vitamínů.
 • 2017

  2017

  1. produkt představen veřejnosti

  Tada! Tak po 2 letech vyvíjení přišla chvíle, na kterou všichni čekali. Do našeho nově otevřeného officeu nám přišla první várka našich Bloom Hair kapslí. A s ní i první objednávky a pozitivní ohlasy, které nás utvrdily v tom, že to, co děláme, má opravdu smysl.
  2017

  Dobývání USA

  Vždy jsme chtěli vytvořit světový beauty brand a právě proto jsme si jako první zemi pro prodej svých výrobků vybrali USA. Bohatý americký trh nás přijal a pomalu jsme začali poznávat, jak podnikání za velkou louži funguje.
 • 2017

  Fotoshooting na Bali

  Vždy nám záleželo na vizuálně krásné prezentaci našeho brandu. Právě proto jsme si jako destinaci pro první focení produktů Bloom Hair vybrali Bali.
 • 2016

  2016

  Vytvoření identity Bloom Hair

  Později přišla na řadu kreativní část našeho podnikatelkého procesu. Vymyslet název, který bude celá značka nést. Rozhodli jsme se tehdy pro poetické pojmenování "Bloom Hair", s hlavním claimem celé komunikace - "Let you hair bloom with Bloom Hair." První návrhy našeho obalu nám dělalo grafické studio z Austrálie. Důvod byl jednoduchý... Vždy jsme měli slabost pro australský design :)
  2016

  Hledání toho pravého výrobce

  Najít vhodného výrobce, který splňuje ty nejvyšší standardy kvality není jednoduchý úkol. Proto jsme neváhali obletět celou Evropu od Ženevy až po Londýn, dokud se nám podařilo najít ty pravé partnery pro výrobu našich výjimečných produktů.
 • 2015

  2015

  Začátek naší cesty za krásnými vlasy

  Na úplném začátku stál náš ambiciózní plán vyvinout produkt s tak účinným složením, který dokáže ženám úspěšně pomoci ke zdravým a krásným vlasům bez kompromisů. Důvod byl jednoduchý. Milujeme vlasy a chceme i pro ty naše jen to nejlepší. První koncept produktu, na kterém jsme začali pracovat, byly tobolkové vitamíny na vlasy.
Hlavní pilíře Bloom Robbins

NAŠE FILOZOFIE,
za kterou si stojíme

Naším hlavním cílem je podporovat ženy ve všech oblastech jejich rozvoje. Chceme aby se cítili sebevědomé a krásné, ať jsou si vědomy toho, že mohou dokázat opravdu cokoliv. Právě proto jim přinášíme prémiové doplňky stravy bez kompromisů!

viditelné výsledky

Klinicky testované ingredience

Přírodní ovocná chuť

Gumídky si zamilujete

Bojujeme za silnejší a sebevědomější ženy

Ako značka sme si dali záväzok neustále pomáhať ženám a dodávať im silu a šance na úspech. Spolupracujeme s neziskovými organizáciami:

Amazonky

Ztráta vlasů pro ženy, které překonaly rakovinu je velký zásah do jejich sebevědomí a ženskosti. Právě proto jsme se rozhodli pravidelně zásobovat našimi produkty neziskovou organizaci Amazonky, která tyto ženy sdružuje.

Woman up

S Womanup každý měsíc pořádáme Bootcamp dopomáhající ženám ke vzdělání v oblasti jejich self-developmentu. Máš i ty zájem vzdělávat se spolu s námi? Dej nám o tom vědět!