VRÁCENÍ ZBOŽÍ

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:

Ve smyslu ustanovení § 12 zákona o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 Sb. z.) máte právo od takto uzavřené smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14 pracovních dnů,  ode dne převzetí zboží nebo od uzavření smlouvy o poskytnutí služby, přičemž je nezbytné, aby byl v uvedené lhůtě Váš dopis o odstoupení od smlouvy spolu s výrobkem doručen prodávajícímu.

POSTUP:

Vyplňte Formulář pro odstoupení od smlouvy (zrealizovaného nákupu) ve lhůtě – do 45 dnů od doručení zboží  a spolu se zbožím (vztahuje se pouze na neotevřená a nepoškozená balení), číslem a datem objednávky a uveďte také vaše číslo účtu kam můžeme odeslat vrácenou částku. Balík odešlete poštou na adresu FHB Group s.r.o. c/o Bloomhair - 72654 Priemyselná 1637/3 900 21 Svätý Jur . Doporučujeme vám zaslat balíček spolu  s vyplněním podacím lístkem doporučeně a pojištěný, aby jste si pohyb balíku mohli zkontrolovat na poště.  Balíčky, které budou adresovány s dobírkou, nebudou převzaty! Po zaslání zboží Vám budou dle zákona peníze za zboží vráceny nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, zákazník však nese veškeré náklady na doručení a vrácení zboží (například poštovné). To znamená, že Vám budou vráceny peníze jen v samotné hodnotě zboží.

Důležité upozornění: Pokud budete vracet zboží, je důležité, aby bylo toto zboží vráceno nepoužité a nepoškozené v původním obalu, musí být kompletní spolu s dokladem o koupi. Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.