Uživaj si s nami leto a vyhraj!
Zapoj sa do sútaže a zdvojnasob svoju čancu
Zapojiť sa do sutaže

Růžový
MĚSÍC

Růžový říjen je měsícem, kdy se celosvětově zaměřuje pozornost na onemocnění rakoviny prsu a právě růžová barva je symbolem solidarity se ženami, které trpí tímto onkologickým onemocněním. I my v Bloom Robbins máme potřebu zapojit se a šířit povědomí o nástrahách tohoto onemocnění.

I díky tobě MŮŽEME POMÁHAT

V Bloom Robbins bojujeme za silnější a sebevědomější ženy a proto jsme se rozhodli i letos finančně pomoci občanskému sdružení Amazonky, které pomáhá ženám s tímto onemocněním. Během celého měsíce říjen, darujeme 1% z každé objednávky občanskému sdružení Amazonky. Minulý rok se nám společně s vámi podařilo vysbírat částku 46 600 Kč, kterou jsme předali předsedkyni sdružení Evke Bacigalovej.

Pomáháme, PROTOŽE CHCEME

Víme, že vlasy jsou hned po strachu z následků nemoci a velkého neznáma, druhá věc, která straší ženy po oznámení nemoci. Pravidelně zásobujeme občanské sdružení Amazonky našimi vitamíny na vlasy, které umí dopomoci následné regeneraci vlasových folikul a navrátit růst vlasů. Každá žena touží mít nádherné vlasy, ale ženy, které si procházejí tímto onemocněním po tom touží o něco více.

Odporoučené produkty