ZDRAVÉ A HUSTÉ VLASY DÍKY VITAMINU C

I zdravé a hustě působící vlasy jsou důkazem zdraví celého organismu a dostatku vitamínu C. Céčko si neumíme produkovat sami, proto je nezbytné si jej pravidelně a v přiměřených dávkách doplňovat ve formě potravin, které jej obsahují nebo prostřednictvím výživových doplňků. Je rozpustný ve vodě, a tak v případě, že jej přijmeme větší množství, tělo se jej rychle zbaví a vyloučí v moči.

Přírodní zdroje vitamínu C jsou především v zelenině a ovoci – nejvíce v rakytníku, brokolici, petrželce, černém rybízu či citrusech.


VITAMINY NA VLASY S KYSELINOU ASKORBOVOU


Vitamin C – kyselina askorbová významně přispívá k celkovému zdraví vlasů. Úzce souvisí srůstem tkání, které jsou důležité pro růst vlasů. Pokud máme vitamínu C dostatečné množství, je méně pravděpodobné vypadávání vlasů i předčasné šedivění. Také účinně předejdeme lámání a poškození vlasových konečků. Nedostatek vitamínu C může vést k oslabení
vlasové struktury.

Známou vlastností vitamínu C, který se nachází i ve vitamínových doplňcích Bloom Robbins, jehož schopnost působit jako antioxidant a podpořit opětovný růst vlasů. Je to důležité pro podporu zdravé pokožky hlavy a prevenci oxidačního poškození buněk vlasových folikulů.

Zpět na všechny ingredience