Jedinečný biotin – vitamín B7

Vitamín B je spolu s kyselinou listovou znám tím, že obnovuje buňky, které zodpovídají za růst  vlasů. Kromě toho, že podporuje růst, vitamín B zlepšuje i zdraví a sílu folikulů a tím brání vlasům vypadávat.

Jedním z nejrozšířenějších prostředků proti vypadávání vlasů je biotin (vitamín B7). Biotin vytváří  keratin, který tvoří stavební bílkovinu vlasu. Podporuje růst vlasů a zbavuje je křehkosti a  lámavosti. Dostatečný příjem biotinu je dobrou prevencí proti vypadávání vlasů, vlasy jsou silnější,
odolnější a zdravější.


Účinky vitamínu B na růst vlasů


Vitamín B3 – niacin posiluje průtok krve až k vlasovým kořínkům a B5 stimuluje růst vlasů. Vitamín B1 – thiamin ovlivňuje imunitní systém a pomáhá tělu vyrovnat se stresem, proto zastavuje vypadávání vlasů, které je způsobeno nemocí. Vitamín B2 (riboflavin) podporuje vitalitu
vlasů a zabraňuje jejich vypadávání.

Podporuje také nadledvinky, které stimulují růst vlasů. Vitamín B6 (pyridoxin) pomáhá při tvorběmelaninu, který dodává vlasům barvu.Vitamíny skupiny B posilují vlasy zevnitř a zabraňují jejich vypadávání.

B vitamíny najdeme také vcelozrnných produktech jako hnědá rýže, celozrnné těstoviny či tmavý chléb. V kombinaci svitamínovými doplňky na vlasy Bloom Hair budou vaše vlasy bezkonkurenčně husté, zdravé akrásně vyživené.

Zpět na všechny ingredience